The Beatles Revival Band: „Mohlo by se zdát, že spíme, ale tak to není. Cvičíme nové písničky do našeho repertoáru. Už teď máme Michelle, A Day In The Life a makáme na Here Comes The Sun. Nějaké další návrhy?“ ptá se fanoušků kladenské legendární kapely „John Lennon“ Luděk Maulis.

The Beatles Revival BandHalo of the Sun: „Čas strávený v izolaci se snažíme věnovat skládání nových věcí a trénování. Máme v plánu vydat další singl. Rádi bychom řekli, že co nejdřív. Každopádně všichni víme, jaká je teď situace, a těžko říct, kdy bude možné veškerou práci dokončit. Když vezmeme v potaz nějaký realistický odhad, tak rádi bychom stihli mít hotový singl na podzim. Jisté však je, že se mají naši posluchači jednoznačně na co těšit!“ slibuje kytarista nejznámější kladenské metalové kapely Jan Blumenstein.

The Beatles Revival BandAnopheles Rock Kladno: „Razím zásadu nadměrné šetrnosti a opatrnosti, jinak si letos nezahrajeme. Pracujeme on-line na nových skladbách z domova. Připadá mi velmi neseriózní vůči ostatním, co dodržují podmínky a nařízení, abychom v uzavřené utěsněné zkušebně v pěti lidech zkoušeli na pár metrech čtverečních, natož to ještě vysílali do éteru… To by byla provokace, když je povoleno se scházet maximálně ve dvou a v rouškách. Děkuji všem, kdo v této době tyto nepříjemnosti dodržují,“ říká kytarista a zpěvák Jiří P. Pidrman.

The Beatles Revival BandAll Right Band: „Odpočíváme. Mohu říct za celou kapelu, že jsme odpočinek velmi potřebovali, a že to způsobí virus, nikdo netušil. Ale už jsme odpočatí a máme zase chuť hrát. Připravili jsme i několik novinek, tak snad už to nebude dlouho trvat,“ těší se na hraní kytarista Pavel Mencl.

All Right BandJaroslav Tauber: „Mám čerstvý klip s písní Na křídlech andělů. Přípravy zabraly zhruba dva týdny. Bylo nutné sehnat tanečnice, zajistit prostor, techniku a vše zorganizovat. Vše se nám naštěstí povedlo. Nejvíc nám dalo zabrat sehnat dívky, co umí tančit a nestydí se před kamerou. Myslím, že jsme vybrali bezvadně. Tentokrát jsem do natáčení klipu vůbec nemluvil. U dokončování jsem říkal, co se mi líbí či ne. Práce nám šla od ruky dobře. Jsem spokojený.“

Jaroslav Tauber
Jaroslav Tauber

Comments are closed.