Vážení čtenáři,

nastává podzim a letní prázdniny utekly jako voda. Děti se chystají do škol a já jim přeji, aby jim školní rok utekl rychleji než prázdniny. Vám, rodičům, přeji, abyste měli co nejméně trápení a práce s dětmi, i když s těmito radostmi je rodičovství spojené.

Píši do Kamelotu už přibližně deset let a díky vám čtenářům, kteří se zajímají o Kladno máme i úžasnou zpětnou vazbu – píšete mi, ptáte se, reagujete. Musím proto poděkovat majiteli Kamelotu, že mohu v tomto periodiku vydávat své články. V tomto volebním období je ten, který čtete nyní, poslední. Ať už volby dopadnou jakkoliv, tak ale na tuto činnost naváži a budu rozhodně glosovat dění na Kladně i dál.

Také musím poděkovat všem Kladeňákům za trpělivost při realizaci všech kruhových objezdů. Zpětně se musím přiznat, že větší a intenzivnější uzavírku jsme nikdy nedělali. Na stavbu v Kročehlavech jsem pravidelně chodil a když jsem viděl to obrovské staveniště, daleko větší, než jsem si mohl představit, tak mi bylo jasné, že se jedná o opravdu rozsáhlý projekt. Tak, jak jsme na konci června slibovali, tak i objezdy otevřeme. Pouze u Sletiště jsme při napojovaní ulice Strouhalova zaznamenali menší zdržení, protože jsme při výkopových prací narazili na vedení páteřních inženýrských sítí, které nebyly nikde zamalované. Nicméně se nám vše podařilo stihnout. Jsem rád, že jsme se rozhodli investice rozjet o prázdniny a příkoří bylo alespoň pro děti, které cestují MHD, o to menší. Děkuji, že jsme takto velikou uzavírku společně zvládli a věřím, že se vám bude líbit.

Musím samozřejmě poděkovat i všem pracovníkům magistrátu a vedoucím jednotlivých odborů. Bez tohoto týmu, jejich podpory a práce, by ani jednu z investic nebylo možné na takto vysoké úrovni možné dokončit.

Protože se jedná o poslední článek před komunálními volbami, které propuknou koncem tohoto měsíce, dozajista nyní všude vidíte naše tváře nejen na billboardech, chodí vám do schránek naše materiály a volební program. Doufám, že si je bedlivě přečtete. Jedná se o období, které je jednou za čtyři roky a vše, co vám píšeme a děláme, myslíme opravdu vážně. I když si uvědomuji, že pro někoho je prohrabávání se tunami předvolebního materiálu obtěžující.

Nyní se nabízí, abych popsal veškeré komunální politické strany a subjekty, které se rozhodli kandidovat. Znám je téměř všechny osobně a bezpochyby bych mohl popisovat jejich kvalitu a glosovat, s čím tento volební rok přicházejí. Nicméně nic takového psát nebudu.

Pokud byste nám chtěli dát váš hlas a jste spokojeni s Volbou pro Kladnu, s tím, že jsem ve funkci primátora města a chtěli byste nás podpořit, tak si jen dovolím požádat, abyste nás volili pomocí křížku pro celou stranu, nikoliv jen křížkem u jmen. Tímto způsobem máme plný počet hlasů. Křížkování konkrétních kandidátů v komunálních volbách totiž nefunguje tak, jako ve volbách do poslanecké sněmovny. Namísto 33 hlasů totiž využijete pouze jen ten počet, kolik jste dali křížků a zbylé hlasy skončí v koši, čímž výrazně oslabíte stranu, kterou volíte. Nejlepší pro nás tedy je, když zaškrtnete celé VPK.

Děkuji tímto i všem kolegům z Volby pro Kladno. Všem, kteří kandidovali i těm, kteří kandidují. Složení strany je kromě malinkatých změn neměnné a je to díky všem těmto skvělým a schopným osobnostem, že i nadále kandiduji na primátora města. Máme úžasný tým, spolupracujeme bez intrik, nebijeme se o místa a teplé pelíšky, na našem městě všem opravdu záleží a chtějí ho i nadále zvelebovat.

Poslední poděkování patří především vám za vyjádřenou podporu. Znáte nás. Nemáme kecy, ale děláme. Pokud jste spokojeni, pojďme spolu dál.

Mgr. Milan Volf, předseda VPK a nejlepší primátor pro Kladno

Comments are closed.