vasdruhydomov.cz

Kladenský volejbalový klub stálé hlásí volná místa v mládežnických družstvech nejen klasického, šestkového volejbalu, ale i toho plážového, o který byl v posledním měsících velký zájem. Stále existuje příležitost zapojit se do jedné z největších sportovních organizací ve městě.

Ať už ve dvou, nebo v šesti. Na písku, u vody, antuce či palubovce. Venku nebo v hale. Volejbal se dá hrát zkrátka všude a děti u něj zažijí spoustu zábavy. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších sportů na Kladensku, navíc se dá aktivně provozovat i v pozdějším věku.

Kladenský mládežnický volejbal je na vzestupu, což dokazují jak výsledky starších žáků, kteří jsou mistři republiky, tak i kadetek, jež bojovaly o extraligu, nebo na písku, kde se klub dočkal v uplynulé sezoně premiérových výsledků.

Klub Kladno volejbal cz pořádá do svých řad nábory kluků i dívek všeho věku. Záleží, jaké odvětví volejbalu si nový zájemce zvolí. Kromě volejbalu samotného zažije dítě spoustu zážitků, součástí jsou i tréninky všeobecné obratnosti, atletické, kondiční a pozná nové kamarády. Stačí jen dorazit na trénink a zapojit se do jedné z největších a nejúspěšnějších sportovních organizací na Kladensku.

Co se týče vybavení, tak bude potřeba pouze vhodná obuv na antuku nebo haly, v případě písku se hraje bez ní a samozřejmě ideální oblečení do sportovního prostředí. Všechny ostatní pomůcky na trénink připravuje a zajišťuje klub.

Pokud máte zájem přivést vaše dítě na šestkový nebo plážový volejbal, tak neváhejte a kontaktuje šéftrenéra příslušné kategorie:

Martin Čmel – chlapci
tel.: 720 933 958
e-mail: cmel.m@kladno.volejbal.cz

Irena Pokorná – dívky
tel.: 606 611 106
e-mail: pokorna.i@kladno.volejbal.cz

Jiří Kraffer – beach volejbal
tel.: 607 709 551
e-mail: kraffer.j@kladno.volejbal.cz

 

 

Comments are closed.