vasdruhydomov.cz

Informační kancelář Blanka připravuje po dvouleté covidové pauze Kalendář akcí regionu Moravský kras a okolí pro rok 2022. Rádi bychom do něj zařadili co největší množství akcí, které se budou na Blanensku konat. Jsme optimisté a věříme, že se situace v příštím roce vrátí k běžnému „normálu“ a kulturní a společenský život se rozběhne tak, že bude mít smysl celoroční kalendář akcí tvořit.

Dovolujeme si tedy požádat pořadatele a organizátory akcí o zaslání informací o termínech kulturních, sportovních a společenských akcí, které plánují v příštím roce. Pokud neznáte konkrétní termíny, zašlete nám alespoň informace o měsíci, ve kterém by mělo k akci dojít, případně lze konkrétní termíny sdělovat i průběžně do konce tohoto roku. Uvítáme, pokud nám zašlete i bližší informace o daných aktivitách – např. kontakty na pořadatele, webové stránky, informace o doplňkových programech apod.
Zaslané akce budou automaticky prezentovány kalendáři akcí na internetových stránkách www.blansko.cz  a na regionálních serverech www.blanensko.cz a www.jizni-morava.cz.

Informace zasílejte nejpozději do 30.11.2021, a to nejlépe elektronickou poštou ( kontakt: hejcova@blansko.cz, infocentrum@blansko.cz), případně je lze doručit i osobně do Blanenské informační kanceláře.

Ilustrační foto

Zdroj: https://www.blansko.cz/

Comments are closed.