vasdruhydomov.cz

Rytíři Kladno spouští projekt Hokejový prvňáček, díky kterému chtějí navázat na úspěchy kladenského hokeje. Řada reprezentantů a hvězd NHL má své kořeny na Základní škole Brjanská, kterou Kladeňáci znají jako dvanáctku. Řadu let zde fungují takzvané hokejové třídy, které přizpůsobují školní rozvrh hokejovým tréninkům. Nechcete i vy podpořit svého prvňáčka v lásce k hokeji a zapsat ho do hokejovky?

Pro mnohé zájemce přinášíme dobrou zprávu – není podmínkou, aby vaše dítě už hokej hrálo, začít s ním může až po nástupu do školy.

„Pandemie koronaviru sice letos pozastavila soutěže mládeže, ale my věříme, že v létě se na led pomalu zase vrátíme. Velice nám zaleží na tom, aby současná situace neovlivnila zájem o hraní hokeje na Kladně. Sport je pro všechny velice důležitý a my bychom neradi, aby na něj děti zanevřely,“ zdůrazňuje generální manažer kladenské hokejové mládeže Jan Kregl.

I přes aktuální omezení v souvislosti s pandemií koronaviru se zápis na 12. ZŠ konat bude. „A pokud jste právě třeba kvůli současným omezením letos nestihli s vaším synem či dcerou zajít na led a dítě s hokejem tak ještě nezačalo, začne klidně až s nástupem do školy. Určitě to není pozdě,“ dodává Kregl.

Pokud by vás o škole cokoliv zajímalo, kontaktujte zástupce školy na tel. čísle 312 310 100, v případě dotazů k tréninkům a celkové organizaci klubu Rytíři Kladno volejte koordinátorce kladenské hokejové mládeže Petře Kvasilové na čísle 607 068 084 či e-mailové adrese petra.kvasilova@rytirikladno.cz.

Zápis bude možný v termínu od 16. do 17. dubna 2021.

VÝHODY HOKEJOVÝCH TŘÍD:

  • Každý týden dvě hodiny ledu navíc pro každou školní třídu
  • Na odpolední školní i oddílové tréninky děti svážíme autobusem ze školy
  • Z ranních školních tréninků odvážíme děti autobusem do školy
  • Před i po tréninku je na zimním stadionu pro školní děti otevřen klubík s komplexní péčí o malé hokejisty a možností hlídání dětí
  • Zahraniční programy typu Erasmus+
  • Velmi úzká spolupráce mezi trenéry a kantory

 

Comments are closed.